Design kuchyně v New Yorku

Design kuchyně v New Yorku

Jsme tu, abychom vám pomohli v každém kroku. Získejte službu „jeden na jednoho“ s osobním designérem Německého kuchyňského centra. To celé bude podpořeno pohodlím a inventářem zavedeného národního řetězce. Německé kuchyňské centrum představuje personalizovaný design kuchyně v New Yorku.

Čas na změnu? Jste připraveni aktualizovat design své kuchyně?

Vytvořte si vysněnou kuchyň s pomocí kuchyňských designérů Německého kuchyňského centra.

Vaše kuchyně je srdcem vašeho domova. Naši zkušení kuchyňští designéři tomu rozumějí a budou s vámi spolupracovat na vytvoření kuchyně s chutí – kuchyně ve vašem stylu a s ohledem na váš rozpočet.

Váš designér je vaší kontaktní osobou v průběhu celého projektu a zajišťuje vaši 100% spokojenost.

Začíná to pohovorem. Prodiskutujeme vaše nápady a osobní potřeby pro vaši kuchyni. Poté provedeme měření a navrhneme digitální náčrt pro vaši předělávku. Podíváme se s vámi na návrh, budeme se zabývat všemi detaily a zkoordinujeme všechny aspekty montáže v místě, kde se kuchyně vašich snů stane skutečností.

Můžeme vám pomoci prozkoumat nové způsoby přemýšlení o designu kuchyně bez obětování kvality. Naše zkušenosti s designem mistrovsky spojují kuchyňské systémy s nejmodernějším hardwarem, aby bylo možné postavit kuchyň, která je funkční i ohromující zároveň.

Začleněním řady oceňovaných inovativních značek německých kuchyní, jako jsou LEICHT, Stosa a Team 7, přináší náš tým návrhářů kuchyní personalizovaná konstrukční řešení vytvořená s použitím špičkových materiálů a s ohledem na funkčnost. I když se specializujeme na německé výrobky, jsme hrdým partnerem předních výrobců kuchyní a skříní z celého světa s italskými, španělskými a domácími kuchyňskými výrobky a designy. Naše obrovské množství kuchyní nabízí přizpůsobitelné designy včetně přibližně 2 000 barevných možností a širokou škálu povrchových úprav. Všechny naše kuchyňské výrobky jsou pečlivě prověřeny přísnými standardy kvality.

Německé kuchyňské centrum je zde pro vás pro každý krok na vaší cestě – před, během i po dokončení projektu. Je nám ctí a potěšením vám pomoci vytvořit si vysněnou kuchyni.

Pro více informací o našem kuchyňském designu v New Yorku navštivte showroom Německého kuchyňského centra nebo volejte (888) 209-5240 pro naplánování bezplatné konzultace designu kuchyně.

Německé kuchyňské centrum – váš důvěryhodný partner pro design kuchyně v New Yorku

Design kuchyně v New Yorku
X NEW!!!

GKC is set up to do all our work online

Contact us to Set Up An Online Design Consultation