מעצבי מטבחים בניו יורק

מעצבי מטבחים בניו יורק

אנו מעמידים ברשותך מעצבי מטבחים בניו יורק כדי לעזור לך בכל צעד ושעל. אצלנו תקבל שירות, של אחד על אחד עם מעצב המטבחים האישי שלך. המעצבים שלנו מגובים על ידי המלאי והסטנדרטים של רשת גדולה ומבוססת, של יבוא מטבחי איכות אירופאים. שירות מעצבי מטבחים בניו יורק של מרכז המטבחים שלנו כולל עיצוב מטבח מותאם אישית לכל פרויקט.

חשבת על משהו מרענן לחיים? חשבתם על שידרוג המטבח שלכם?

מטבח החלומות שלך הוא בר השגה בעזרת מעצבי המטבחים של “מרכז המטבח המודרני של ניו יורק – הGERMAN KITCHEN CENTER- .

המטבח הוא לב הבית שלך. מעצבי המטבח המנוסים שלנו מבינים זאת ויעבדו איתך כדי ליצור מטבח שיתאים לסגנון האישי שלך ולתקציב שלך. ביחס שבין מחיר לאיכות, לא תמצא עיסקה יותר משתלמת. למטבחים שלנו יש מסורת של שנים וגריפת תארים רבים בתחרויות מטבחים בינלאומיות.

המעצב שלך הוא נקודת הקשר שלך לאורך כל הפרויקט, וכך נבטיח שאתה מרוצה 100%.

זה מתחיל בשיחה ראשונית בה אנו דנים על הרעיונות והצרכים האישיים שלך. לאחר מכן אנו לוקחים מידות ומעצבים סקיצה דיגיטלית שתתאים לחלל הנתון ולאופן השימוש הרצוי במטבח. אנו סוקרים את כל ההיבטים לאורך הפרויקט מאלף ועד תו. מהתכנון ועד להתקנת המטבח הסופית אצלך בבית, תדע שיש על מי לסמוך. המשימה שלנו היא להפוך לך את מטבח חלומותייך למציאות. המומחיות שלנו בעיצוב מערכות מטבח בשילוב חומרה חדשנית מעניקה לנו את היכולת לספק מטבח פונקציונלי וחדשני בעיצוב מודרני מהמם.

בזכות עבודה עם מגוון מותגי מטבחים אירופאים עטורי פרסים, הצוות המקצועי של מעצבי המטבחים שלנו מביא פתרונות עיצוב הכוללים פיתוחים מובילים בתעשייה המטבחים. אנו מתמחים במוצרים גרמניים, איטלקיים, ספרדיים ואמריקאים.

יש לנו להציע מגוון עצום של מטבחים בעיצובים להתאמה אישית. מגוון המוצרים שלנו כולל כ 2,000 אפשרויות צבע ומגוון רחב של גימורים לבחירה. כל מוצרי המטבח שלנו מיוצרים ומורכבים בקפדנות תחת תקני איכות קפדניים

לקבלת מידע נוסף על עיצוב מטבחים בניו יורק התקשר לייעוץ חינם: (888) 209-5240

GERMAN KITCHEN CENTER - מרכז המטבחים המודרניים של ניו יורק - הקשר שלך לעיצוב מטבחים בניו יורק.

מעצבי מטבחים בניו יורק
X NEW!!!

GKC is set up to do all our work online

Contact us to Set Up An Online Design Consultation