طراحی آشپزخانه در نیویورک

طراحی آشپزخانه در نیویورک

ما اینجا هستیم تا در تمام مراحل کار همراه شما باشیم. با طراحان اختصاصی German Kitchen از خدمات انحصاری طراحان ما بهره مند شوید. امکانات مرکز German Kitchen تحت عنوان طراحی آشپزخانه در نیویورک، شیکاگو، آتلانتا، دالاس، لس آنجلس و سایر شهرهای بین المللی دیگر، شخصی سازی شده است.

زمان تغییر فرارسیده؟ آماده هستید که طراحی آشپزخانه خود را تغییر دهید؟

آشپزخانه رویایی خود با کمک طراحان مرکز German Kitchen به حقیقت تبدیل نمایید.

آشپزخانه شما، قلب خانه شماست. طراحان باتجربه ی ما در حوزه طراحی آشپزخانه از این موضوع کاملا آگاه هستند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا طراحی آشپزخانه شما با توجه به ذائقه، سلیقه، سبک زندگی و بودجه شما انجام گردد.

طراحان اختصاصی شما آماده ارائه خدمات در انجام 100 درصد پروژه با جلب رضایت کامل شما می باشند.

خدمات ما با یک مکالمه ساده آغاز می شود. ما ایده ها و نیازهای شخصی شما را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهیم تا طراحی آشپزخانه شما را اصلاح نماییم. سپس اندازه ها و طراحی های دیجیتال را جهت مدل سازی از آشپزخانه، انجام می دهیم. در مرحله بعد، طراحی اولیه را مورد بازبینی قرار می دهیم و تمام تغییرات نهایی را بر روی آن اعمال کرده و جوانب نهایی نصب هر آنچه در ذهن شماست را از رویا به حقیقت تبدیل می نماییم.

ما می توانیم روش های جدید تعقل و تفکر در طراحی آشپزخانه را بدون اینکه ذره ای از کیفیت کار کم نماییم، را ارائه دهیم. تخصص ما در طراحی به گونه است که با استقرار سیستم های آشپزخانه در کنار سخت افزارهای cutting-edge، تلاش می کنیم تا طراحی نهایی در حین برخورداری از عملکرد بالا، خیره کننده نیز باشد.

با استفاده از برندهای نوآورانه German Kitchen نظیر LEICHT، Stosa و Team 7، تیم طراحان ما راهکارهایی اختصاصی در کنار متریال و عملکرد بالا، ارائه می دهند. وقتی ما کار خود را با محصولات آلمانی انحصاری می نماییم، با افتخار با تولیدکنندگان پیشرو در حوزه کابینت و آشپزخانه در سرتاسر دنیا نظیر ایتالیا و اسپانیا همراه خواهیم شد.

امکانات وسیع ما در حوزه طراحی آشپزخانه به گونه ای است که قادریم تا 2000 آپشن در تنوع رنگی و طیف وسیعی از وسایل آشپزخانه جهت انتخاب، را ارائه نماییم و همچنین تمام محصولات آشپزخانه ما با دقت هر چه تمام تر از استانداردهای کیفی بالا برخوردار می باشند. German Kitchen Center در تمام مراحل کار در کنار شماست – قبل از شروع، در طول انجام پروژه و بعد از اتمام پروژه. طراحی آشپزخانه رویایی شما، مایه مباهات و افتخار ماست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرراحی آشپزخانه در نیویورک، از شوروم German Kitchen Center دیدن فرمایید و یا با شماره (888) 209-5240 جهت انجام هماهنگی های طراحی تماس حاصل فرمایید.

مرکز German Kitchen – مرکز مورداعتماد شما در طراحی آشپزخانه در نیویورک.

طراحی آشپزخانه در نیویورک
X NEW!!!

GKC is set up to do all our work online

Contact us to Set Up An Online Design Consultation